Álláslehetőség

Fogászati asszisztenst keresünk rész-vagy teljes munkaidőbe rugalmas időbeosztással

✅ Kedvesség
✅ Vidámság
✅ Terhelhetőség
✅ Jó problémamegoldó képesség
✅ Rugalmasság
✅ Precizitás
✅ Felelősségvállalás

Ha mindezek egyértelműen jellemeznek téged, igazi csapatjátékos vagy, és szeretnél a környék vezető fogászati rendelőjének aktív csapattagja lenni, rendelkezel fogászati asszisztens végzettséggel, vagy erre irányuló tanulmányokat végzel, jelentkezz hozzánk fogászati asszisztens pozíciónkba. Rendelőnk a legkorszerűbb technológiákkal felszerelt, modern technikákat alkalmazó fogászati rendelő, ahol folyamatosan az újításokra törekszünk nem csak a pácientúránk tökéletes kiszolgálása érdekében, hanem munkavállalóink motivációjának megtartásáért is. Munkavállaló-központú gondolkodásunk, rugalmasságunk, versenyképes bérezésünk és a fejlődési lehetőségek biztosítása gondoskodnak arról, hogy mindenki jól érezze magát nálunk és cserébe hasonló rugalmasságot, őszinteséget és becsületességet várunk el.

Ellátandó feladatok:
• Fogászati asszisztencia
• Páciensek fogadása
• Az asszisztálás során felmerülő teendők gyors és pontos elvégzése
• Kommunikálás a fogtechnikai laborokkal
• Napi rutin feladatok: rendelő és eszközök takarítása a kezelések között, rendelők folyamatos tisztán tartása, fogyó készletek nyilvántartása, anyagok rendelésének előkészítése

Előny, ha:
• beszélsz idegen nyelvet
• Ha van Bővített sugárvédelmi vizsgád és tapasztalatod röntgen, CT készítés terén

Jelentkezéseket a marosident.tata@gmail.com címre küldött fényképes önéletrajzzal várjuk, vagy a lentebbi lehetőségek egyikén.

Általános fogorvos, gyermekfogorvos

Részmunkaidős fogorvos kollégát keresünk rendelőnkbe általános fogorvosi és gyermekfogorvosi munkák ellátására.

Amit nyújtani tudunk:
- modern, jól felszerelt, igényes rendelő (CBCT helyben)
- fiatalos hangulat, barátságos légkör, kellemes munkakörnyezet
- folyamatosan bővülő pacientúra
- szakmai szabadság és folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- versenyképes jövedelem
- azonnali kezdés lehetősége

Keressük kollégánkat, aki
- munkájára igényes, precíz
- jó csapatjátékos
- kommunikatív, pozitív hozzáállású, udvarias

Jelentkezzen munkavállalói adatbázisunkba!

Nem kell mást tennie, mint elküldeni fényképes szakmai önéletrajzát a marosident.tata@gmail.com címre, vagy feltölteni ide:
  • Engedélyezett fájl típusok: pdf.
    Engedélyezett fájltípus: .pdf

Online jelentkezéshez töltse ki az alábbi formanyomtatványt:

  • Date Format: MM slash DD slash YYYY
  • Iskola és szak megnevezéseKezdés éveBefejezés éve
  • Munkahely és pozíció megnevezéseKezdési év és hónapTávozási év és hónap
  • Nyelv megnevezéseTudási szint írásbanTudási szint szóban
  • Engedélyezett fájl típusok: jpg, jpeg, png, heic, heif.
    Engedélyezett fájltípusok: .jpg, .jpeg, .png, .heic, .heif